PLM | Product Lifecycle Management
PL

Windchill Marketplace

grafika-top_windchill-marketplace

Transition Technologies S.A. posiada bardzo bogate doświadczenie we wdrażaniu systemów PLM – PTC Windchill. Przez wiele lat dostarczyliśmy wiele projektów obejmujących nie tylko standardowe implementacje systemu PTC Windchill, ale przede wszystkim wiele narzędzi, customizacji i aplikacji rozszerzających funkcjonalność PLM w tym produktów: PDMLink, ProjectLink, Serivce Information Manager, Service Parts, Arbortext Editor i Styler, Creo View, oraz wielu innych. Na bazie naszej wiedzy i doświadczenia zbudowaliśmy dla naszych klientów uniwersalne rozwiązania, gotowe do użycia. Na tej stronie znajduję się mała próbka naszych produktów:

Windchill CBCU Utility

Windchill CBCU Utility

Windchill Container Business Configuration Updater Utility to produkt Transition Technologies S. A. zbudowany na bazie naszych doświadczeń projektowych. Jest to najbardziej efektywne i jedyne automatyczne narzędzie do masowej aktualizacji Kontenerów w systemie PTC Windchill. Produkt Windchill CBCU rozszerza standardową funkcjonalność w systemie Windchill, opierającą się o wzorce kontenerów i mechanizmy importu/eksportu z plików XML, aby automatycznie zmienić wybrane przez użytkownika aspekty konfiguracji biznesowej (tj. prawa dostępu, foldery, zespół, OIR i inne) dla wielu kontenerów jednocześnie.


CBCU

PTC Windchill Bulk Migrator Utilities

PTC Windchill Bulk Migrator Utilities

Firma Transition Technologies S. A. podczas wielu dostarczonych projektów migracyjnych zaimplementowała bardzo wiele rozszerzeń, narzędzi, loaderów, ekstraktorów i skryptów z dziedziny ETL, kompatybilnych z PTC Windchill Bulk Migrator. W szerokiego zbioru tych produktów możemy wyróżnić kategorie: Loadery i Ekstratory PTC WBM - oferujemy ponad 50 produktów z tej dziedziny, które rozszerzają standardowy zakres wsparcia modelu danych, oferowany przez Windchill Migrator. Narzędzie Walidacyjne SQL - produkt składa się z zestawu funkcji i procedur sprawdzających poprawność i jakość danych w bazie WBM względem aktualnej konfiguracji systemu docelowego Narzędzia WBMUtils - jest to zestaw narzędzi automatyzujących i usprawniających pełny cykl migracyjny ETL Narzędzia Raportujące - produkują zaawansowane i konfigurowalne raporty w formacie html i pdf pokazujące status migracji. WBM 2.2 Configuration Utility - narzędzie automatycznie konfiguruje Produkt WBM względem systemu docelowego.

PTC Windchill Bulk Migrator Utilities

Windchill Soft Attribute removal utility

Windchill Soft Attribute removal utility

Jest to małe i bardzo użyteczne narzędzie do usuwania atrybutów IBA z systemu Windchill, co standardowo jest uciążliwe i absorbujące. Jest to prosty produkt działający z linii poleceń. Ten produkt oszczędza wiele czasu podczas modyfikacji konfiguracji biznesowej systemu PTC Windchill.

Windchill Soft Attribute Removal Utility

SQLToQS Parser

SQLToQS Parser

SQLToQSParser

Ten unikalny produkt skierowany jest dla programistów systemu Windchill. Pozwala to na znaczne usprawnienie, jakości kodu i skraca czas programowania. Innowacyjne podejście zaimplementowane w tym produkcie optymalizuje kod warstwy persystencji na podstawie zapytań SQL.

SQLToQS Parser

TT Windchill Backup

TT Windchill Backup

Ten produkt jest skierowany do administratorów systemu PTC Windchill. Jest to narzędzie automatyzujące tworzenie kopii bezpieczeństwa wszystkich elementów systemu złożonej architektury systemu PTC Windchill, w poprawnej kolejności. Narzędzie wspiera skomplikowane konfiguracje systemu PTC Windchill takie jak zdalne serwery plików z replikacją danych i środowiska klastrowe. Ten produkt umożliwia zarówno tworzenie skompresowanych kopii bezpieczeństwa i przesyłanie ich w określone miejsce składowania, jak i odtwarzanie systemu, nawet w przypadku stosowania kopii inkrementacyjnych. TT Windchill Backup jest produktem, który wnosi duży wkład w strategie bezpieczeństwa danych w firmie.

TT Windchill Backup

WIDE

WIDE

WIDE

Windchill IDE jest zbiorem nakładek programu Eclipse. Nakładki zostały zintegrowane w jeden produkt dedykowany do pracy z systemem PTC Windchill. Jest to nieoceniona pomoc dla programistów. Zapewnia automatyczną instalację kodu, konfigurację projektu, auto generowanie kodu oraz wiele innych usprawnień, polepszających szybkość i jakość kodowania. Samo narzędzie jest szeroko stosowane przez naszych programistów.kodu oraz wiele innych usprawnień, polepszających szybkość i jakość kodowania. Samo narzędzieWIDEstosowane przez naszych programistów.

Zobacz film Zobacz film Zobacz film

WIDE

Customizacje na życzenie

Transition Technologies S. A. dostarcza customizacje systemu PTC Windchill, jak również naszych produktów na życzenie klientów, dopasowane do specyficznych wymagań.